O mně

Zastávám filosofii, že když má člověk dělat něco pořádně, musí ho to bavit. A mě baví vyrábět nože. Pocit, když se z nožířské ocelové pásoviny, kusu dřeva a plátu kůže zrodí ostrý nůž a kvalitní pouzdro, je úžasný.

Nože jsem začal vyrábět pro sebe, pro příbuzné a pro známé. Díky tomu jsem získal mnoho zkušeností nejen z výroby, ale také uživatelské. Školákem počínaje, přes dámu, nosící nožík v kabelce, přes lovce, po zkušeného trampa.

Postupně se sílící vášní rád dělám radost širšímu okruhu Vás, zákazníků, a Vámi obdarovaných blízkých.

Nůž občas potřebuje každý z nás, někdo často, někdo méně. Myslím, že pořádný kus poctivé oceli, jedinečný originál, navíc opatřený svým monogramem, ocení každý.

Typy nožů

Nezáleží na tom, jestli má nůž udělat radost myslivci, vyznavači pobytu v přírodě, synovi za vysvědčení nebo být doplňkem dámské kabelky.

Tráví Váš blízký rád čas v kuchyni?

Má od Vás zástěru, vývrtku na víno nebo dřevěné prkénko?

A co kvalitní nůž se střenkami z exotického dřeva s monogramem? Nebo ručně šité pouzdro na jeho oblíbený nůž?

Ztrácíte se v nabídce strojně vyráběných nožů zvučných americky znějících značek, které se mnohdy vyrábějí v Číně? Vymyslíme spolu tvar čepele, velikost a kombinaci materiálů tak, aby nůž perfektně splnil účel a byl svému majiteli nástrojem, ozdobou i připomínkou Vás, kteří jste na něj mysleli a trefili se do jeho vkusu.

Vaší fantazii a přání se meze nekladou. Pojďme se pobavit o tom, co by Vám nejlépe vyhovovalo a vše spolu nakreslíme a následně vyrobíme. Pro inspiraci navštivte sekce “Nože na prodej” a “Prodané nože”.